top of page

Kırdığımız Oyuncaklar

Sunay Akın'ın yazmış olduğu "Kırdığımız Oyuncaklar" isimli kitabın benim için çok özel bir yeri vardır. Modelcilikle ilgili bir çok sergiye katıldım, bir kaç söyleşim de çeşitli mecralarda yayınlandı. Ancak Sunay Akın'ın bir kitabında adımın geçtiğini duyduğumda dünyalar benim olmuştu.

Nasıl olduğunu bilmiyorum. Sunay Akın ile hiç tanışmadım, hiç karşılaşmadım. Ancak değerli yazarımız Sunay Akın, benim Sea Life isimli dergide çıkan söyleşimi okuduğunu tahmin ediyorum. 

2003 yılında en küçük kardeşim Murat Küçüktaş bana telefon ederek heyecanla, "şu anda elimde Sunay Akın'ın yeni kitabı "Kırdığımız Oyuncaklar" var. Senin adın geçiyor. Neden bize bundan bahsetmedin? Görünce nasıl mutlu oldum, nasıl gurur duydum anlatamam." dedi.

Ben bilmiyordum ki, bahsedeyim...

Sayın Sunay Akın'ın adımı geçirdiği satırları aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Bu satırlar Sunay Akın'ın Çınar Yayınları tarafından 2003 yılında yayınlanan Kırdığımız Oyuncaklar isimli eserinin 50. sayfasından alıntıdır.

 

Aslında Yavuz zırhlısıyla ve büyük şairimiz Nazım Hikmet'le ilgili çok ilginç bilgilerin yer aldığı bu yazının bütünü çok güzel, okumanızı çok arzu ederim. Kitabın içindeki tüm yazılar birbirinden güzel. Ancak telif haklarına saygı göstererek  yazının bütününü yayınlamıyorum. Alıp okursanız, bana hak vereceksiniz...

102 kirdigimizoyuncaklar sf 50.JPG
101 kirdigimizoyuncaklar kapak.jpg
bottom of page